طراحی دکوراسیون داخلی

20 مدل دکوراسیون ناهار خوری منزل در سال 1402

در این مقاله از سروین دیزاین اتاق غذاخوری فضایی است که در کنار آشپزخانه و اتاق نشیمن و غذاخوری طراحی شده است و به دلیل اینکه مکان مناسبی برای جمع های خانوادگی و دوستانه است. توجه ویژه ای به طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری ضروری است. اگر طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری به خوبی انجام شده باشد. این فضا می تواند به نقطه کانونی دکوراسیون شما تبدیل شود.

دلیل در نظر گرفتن فضای ناهار خوری در ساختمان

قرار دادن میز ناهارخوری در آشپزخانه برای خانم خانه دردسر می آورد. معمولا مهماندار نمی تواند از فضای آشپزخانه برای پذیرایی از مهمانان استفاده کند. حتی اعضای خانواده هم تمایلی به استفاده از این فضا ندارند. زیرا انرژی های منفی ایجاد شده در اثر آشفتگی در آشپزخانه، حضور اعضای خانواده در این فضا را مختل می کند. از طرفی قرار دادن میز ناهارخوری در آشپزخانه کار خانم خانه را طولانی می کند.

برای اینکه اتاق غذاخوری شما زیبا و بی نقص باشد باید در انتخاب مدل میز ناهارخوری، سایز صندلی ها، رنگ میز و صندلی ها، لوستر بالای میز و … دقت کنید. اتاق غذاخوری نیاز به نورپردازی حرفه ای و مدرن دارد، همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید از لوسترهای شیک بالای میز ناهارخوری استفاده شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا