خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه [صفر تا 100 دکوراسیون آشپزخانه]

خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون منزل به شمار می‌آید که طراحی آن با توجه به استاندارد‌های خاصی انجام می‌شود، در واقع آشپزخانه قلب تپنده خانه است که طراحی و دیزاین آن در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و دلیل آن تغییر معماری این قسمت از خانه است.

با یک سرچ ساده می‌توانید جدیدترین معماری‌های داخلی آشپزخانه را ببینید و اینکه بهترین دکوراسیون برای طراحی هر یک از معماری‌ها کدام است، امروز با ما همراه باشید تا در این بخش از طراحی و دکوراسیون داخلی سروین دیزاین جدید‌ترین ایده‌های طراحی آشپزخانه را در در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه

معرفی بهترین طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های خانه است و از همین رو طراحی و دکوراسیون آن از اهمیت زیادی برخوردار است، در واقع استفاده از وسایل و تجهیزات زیاد در این قسمت از خانه سبب شده که برای دیزاین آن به دکوراسیون و سبک خاصی نیاز داشت. معمولاً طراحی و دیزاین داخلی آشپزخانه برای خانم‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، در واقع آنها همیشه به دنبال این هستند که بهترین و خلاقانه‌ترین چیدمان را داشته باشند که در عین زیبایی بتوانند به سادگی و به تمامی وسایل دسترسی داشته باشند.

یکی از مهم‌ترین استانداردهای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه خرید وسایل و نحوه چیدمان آن است، این نکته مهم را در نظر داشته باشید که برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید از وسیله‌های متناسب استفاده کنید. در واقع دسترسی ساده با لوازم آشپزخانه یکی از استاندارد‌ها و قواعد طراحی این بخش به شمار می‌آید و نباید دسترسی ساده را فدای زیبایی ظاهر کرد، برخی افراد سبک‌هایی را انتخاب می‌کنند که به هیچ عنوان دسترسی کاملی به انواع لوازم و وسایل آن را ندارند.

عوامل زیادی در انتخاب یک سبک دکوراسیون ایده آل تاثیر گذار هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان ب متراژ آشپزخانه اشاره کرد که تاثیر زیادی در انتخاب سبک دکوراسیون خواهد داشت؛ البته موارد بسیار زیادی در طراحی آشپزخانه تاثیر گذار هستند که به شامل موارد زیر هستند:

کابینت ها

آشپزخانه شلوغ‌ترین بخش خانه است و معمولا حجم وسایلی که در این قسمت استفاده می‌شود از سایر نقاط بیشتر است. بدون شک بیرون ماندن تمام وسایل در این محیط به نوعی باعث شلوغی بیش از حد خواهد شد و شما برای پیدا کردن هر وسیله باید مدت زمان زیادی را صرف کنید. استفاده از کابینت‌ها علاوه بر زیبایی، جنبه کاربردی نیز دارد.

بدون شک همه ما با تاثیرگذاری انواع کابینت در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه آشنا هستیم؛ در واقع این تجهیزات به نوعی عامل اصلی تغییر در این قسمت از خانه هستند که می‌توانند از ایجاد شلوغی در این قسمت از خانه جلوگیری کند.

به طور کلی می‌توان عنوان کرد که کابینت‌ها اولین تجهیزات آشپزخانه هستند که توجه سایر افراد را به خود جلب می‌کند و به نوعی نقطه کانونی هر آشپزخانه کابینت‌های آن خواهد بود، پس در زمان خرید این تجهیزات باید به نکات زیادی دقت کنید که توجه به سبک دکوراسیون داخلی از مهم‌ترین این موارد به شمار می‌آیند.

در سال‌های اخیر مدل‌های جدید و متنوعی از انواع کابین‌های مدرن و کلاسیک به دنیای طراحی و دکوراسیون عرضه شده، در واقع طراحان حرفه‌ای سعی دارند با استفاده از متریال جدید و با کیفیت تحولی تازه در طراحی و تولید کابینت‌ها ایجاد کنند. البته برخی از مدل‌ها به هیچ عنوان شامل این تغییرات نمی‌شوند و همیشه و به نوعی همیشه مد روز هستند، از جدیدترین مدل‌های انواع کابینت آشپزخانه می‌توان موارد زیر را معرفی کرد.

کابینت‌های چوبی

پایه ثابت تمامی دکوراسیون‌های کلاسیک متریال چوب است، البته در سال‌های اخیر به دلیل پیشرفت در دنیای دکوراسیون می‌توان کابینت‌های چوبی متفاوت و زیبایی را در سبک‌های مدرن نیز مشاهده کرد. در واقع می‌توان گفت که کابینت چوبی به هیچ عنوان قدیمی نمی‌شود و به دلیل قابلیت انعطاف پذیری و رنگ پذیری بالا می‌توان در تمامی سبک‌ها از این متریال استفاده نمود.

قابلیت شکل پذیری و انجام ریزه کاری‌هایی که باعث متفاوت بودن دکوراسیون می‌شود از عمده دلایل محبوبیت این متریال است، همچنین کیفیت و دوام زیاد آن در برابر ضربه از دیگر علل استفاده متعدد از چوب در ساخت این تجهیزات شده است.

کابینت سنگ گرانیت

در جدیدترین مدل‌های کابینت آشپزخانه از سنگ‌های گرانیتی استفاده شده که نما و جذابیت خارق‌العاده‌ای به طراحی داخلی آشپزخانه می‌دهد، به طوری که نگاه هر بیننده را به خود جلب می‌کند. در واقعیت این متریال را می‌توان نقطه قوت آشپزخانه‌های مدرن معرفی کرد، علاوه بر این به دلیل داشتن استحکام و مقاومت بالا و همچنین قابلیت پاک کنندگی ساده یکی از محبوب‌ترین نوع کابینت آشپزخانه به شمار می‌آید.

کابینت فلزی

کابینت فلزی یکی دیگر از مدل‌های متنوع کابینت برای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه است که البته در سال‌های اخیر میزان استفاده از آن‌ها با کاهش چشم‌گیری همراه بوده، چرا که تنوع مدل و جذابیت‌های کابینت‌های چوبی و گرانیتی توانسته توجه افراد را بیشتر به خود جلب کند.

لازم به ذکر است که بدانید در طراحی و تولید این کابینت‌ها معمولاً از فولاد خام، استیل یا ورق گالوانیزه استفاده می‌شود که به نسبت کابینت‌های چوبی و گرانیتی از قیمت بسیار کمتری برخوردار هستند، اما با این وجود افراد تمایل زیادی به خرید آنها ندارند.

کابینت‌های گلاس

بدون شک در زمان انتخاب کابینت علاوه بر ظاهر قیمت آن نیز جز فاکتورهای اصلی به حساب می‌آید، از این رو افراد به دنبال مدل‌های هستند که در عین جذابیت و زیبایی زیاد، هزینه کمتری را برای آن‌ها به همراه داشته باشد. کابینتهای‌های گلاس یکی از این مدل کابینت‌ها هستند که با داشتن ظاهر شفاف و براق، جلوه و نمای خاصی به آشپزخانه می‌دهد و معمولا کاربرد زیادی در دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک دارند. در طراحی و تولید این کابینت از روکش‌های پلکسی گلاس استفاده می‌شود و بخش داخلی آن ام‌دی‌اف است که علاوه بر استحکام زیبایی خارق العاده دارد.

کانتر و اپن آشپزخانه

یکی از مهم‌ترین موارد در زمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایرانی استفاده از اپن است که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. در واقع استفاده از کانتر و اپن تاثیرات زیادی در جذابیت دکوراسیون آشپزخانه خواهد داشت چرا که به نوعی می‌توان آن را یک سنگر برای برخی امورات آشپزخانه معرفی کرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از این طراحی باعث می‌شود که میزان دید سایر افراد به آشپزخانه بیشتر شود و دیزاین آن بیشتر به چشم بیاید.

از مهم‎ترین نکات در زمان انتخاب اپن می‌توان به معماری آن اشاره کرد که با توجه به سبک دکوراسیون انتخابی شما قابل تغییر است. معمولا فرم اولیه تمامی اپن و کانتر‌ها یکسان است و تنها متریال و طراحی آن‌ها متفاوت خواهد بود، البته در سال‌های اخیر استفاده از اپن‌های پهن در دکوراسیون آشپزخانه کوچک بسیار باب شده و دلیل آن بهینه‌سازی فضا است. در واقع با این اقدام نیاز خانه برای استفاده از میز غذاخوری از بین می‌رود و افراد می‌توانند با قرار دادن صندلی در دو طرف اپن، کاربرد‌های متفاوتی داشته باشند.

علاوه بر طرح اپن جنس آن نیز تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه خواهد داشت، در واقع جنس آن نیز متاثر از سبک انتخابی شما برای طراحی داخلی آشپزخانه خواهد.‌ام دی اف، چوب، سنگ از متریال‌هایی هستند که برای این قسمت استفاده می‌شوند و هر یک به تنهایی می‌توانند جذابیت و نمای فوق‌العاده‌ای به دکوراسیون داخلی و خارجی آشپزخانه بدهد.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه جزیره ای

دکوراسیون داخلی آشپزخانه جزیره ای

یکی از جدیدترین مدل‌هایی که برای آشپزخانه در نظر گرفته شده مدل جزیره‌ای است که به کانتر یا پیشخوان مستقل نیز شهرت دارد. مدل جزیره‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید از یک بخش جداگانه در آشپزخانه خود استفاده کنید.

در واقع پیشخوان‌های مستقل کابینت‌های هستند که درست وسط آشپزخانه قرار می‌گیرد و کاربردهای متعددی دارد. در فضای داخلی آن می‌توان وسایل خود را نگهداری کنید. جذابیت‌های خارق العاده این مدل از آشپزخانه سبب شده که پیشخوان مستقل به یکی از ضروری‌ترین المان‌های آشپزخانه مدرن تبدیل شود.

کاربرد‌های عنوان شده از پیشخوان مستقل به عنوان سینک ظرفشویی است و گاهی با افزودن صندلی می‌توان آن را تبدیل به یک میز ناهار خوری کرد، همچنین می‌توانید برای نصب گاز صفحه‌ای روی کانتر فضای متفاوتی را برای آشپزخانه ایجاد کنید.

نور پردازی در دکوراسیون آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه به المان‌های متفاوتی بستگی دارد که از مهمترین آنها می‌توان به نورپردازی اشاره کرد، در واقع نورپردازی قوی به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید جذابیت‌های دکوراسیون را به نمایش بگذارید. استفاده از لوستر‌ها، هالوژن‌ها و لامپ‌های پر نور یکی از راه‌های نورپردازی هستند، البته توجه داشته باشید که متراژ آشپزخانه عامل تاثیر گذار در انتخاب لوستر است و چنانچه قصد طراحی و دکوراسیون آشپزخانه کوچک را دارید نمی‌توانید از لوستر‌های بزرگ استفاده نمایید.

برای نورپردازی آشپزخانه های کوچک می توانید از دیوارکوب های مدرن استفاده کنید، وسیله بسیار شیک و جذاب که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید میزان نور مورد نیاز محیط را تامین کنید. این دیوار کوب ها ظاهر مدرن و امروزی دارند و بدون داشتن طراحی متفاوت تنها محیط را روشن می کنند. یکی مشخصه های اصلی این دیوار کوب ها طراحی ساده آن ها است که باعث افزایش زیبایی فضا می شوند. در طراحی برخی از آن ها از شیشه های شفاف و چوب استفاده می شود که در عین زیبایی بسیار کاربردی نیز هستند.

نور پردازی آشپزخانه

پرده آشپزخانه در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

برخلاف مورد قبل ممکن است که آشپزخانه شما نورگیر باشد و به این ترتیب می‌توانید از نور طبیعی برای نمایش هر چه بهتره دکوراسیون داخلی آن استفاده کنید، البته در این شرایط باید موارد خاصی را رعایت کنید که از مهم‌ترین آنها می‌توان به انتخاب یک پرده زیبا و مناسب متناسب با سبک دکوراسیون داخلی اشاره کرد.

برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه پنجره‌دار می‌توانید از انواع پرده‌ها استفاده کنید که در این مورد نیز باید با توجه به سبک انتخابی عمل کنید. معمولا برای آشپزخانه‌های مدرن از پرده‌های زبرا یا کرکره‌ای استفاده می‌کند این در حالی است که در سبک کلاسیک پرده‌های حریر با والان‌های کوچک انتخاب ایده‌آلی خواهد بود.

گفتنی است که برای انتخاب پرده علاوه بر سبک دکوراسیون باید به رنگ و طرح انتخابی دقت کنید. همانطور که می‌دانید معمولاً برای قسمت دیوارهای آشپزخانه از سرامیک و کاشی استفاده می‌شود به همین دلیل طرح پرده انتخابی شما باید از نظر رنگی هارمونی مناسبی با رنگ کاشی‌ها داشته باشد. البته از آنجایی که معمولاً از کاشی‌های رنگ روشن مثل سفید، صورتی، کرم، طوسی و غیره برای آشپزخانه استفاده می‌شود تناژ رنگی پرده انتخابی نیست باید در این سبک باشد.

جدید‌ترین مدل پرده آشپزخانه مدرن

کفپوش در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

از دیگر المان‌های تاثیرگذار در دکوراسیون آشپزخانه می‌توان به کفپوش آن اشاره کرد که معمولاً از کفپوش‌های چوبی یا سرامیکی استفاده می‌شود، البته در بسیاری از طراحی‌ها افراد ترجیح می‌دهند که از قالیچه، گلیم، موکت و فرش استفاده کنند که معمولاً این انتخاب بیشتر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایرانی رخ می‌دهد.

با وجود اینکه سبک دکوراسیون ایرانی یکی از متفاوت و محبوب‌ترین سبک‌های طراحی به شمار می‌رود اما پیشنهاد می‌کنیم در زمان به کارگیری این سبک برای طراحی داخلی آشپزخانه در قسمت کفپوش از فرش یا گلیم استفاده نکنید چرا که رفت و آمد در آشپزخانه زیاد است و آماده‌سازی غذا و چربی یا دود اضافه باعث کثیف شدن فرش یا گلیم می‌شود و مدام نیاز به شستشو دارد.

سقف در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

در سال‌های اخیر به دلیل پیشرفت هنر و علم طراحی و دکوراسیون داخلی منزل المان‌های زیادی به این بخش افزوده شده، به همین دلیل همواره شاهد مدل‌های مختلفی از انواع طراحی‌های داخلی هستیم. برای فضای داخلی آشپزخانه علاوه بر موارد عنوان شده توجه به سقف نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، در واقع می‌توان گفت که طراحی سقف آشپزخانه با تغییرات زیادی همراه بودند.

از مهمترین تغیرات دیزاین سقف می‌توان به کناف یا رابیتس کاری اشاره کرد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید یک فضای دلنشین و زیبا را با استفاده از نورپردازی زیبا ایجاد نمایید، در واقع امکان داشتن یک دکوراسیون داخلی آشپزخانه رنگی را فراهم می‌کند و می‌توانید نورپردازی آن را با توجه به تناژ رنگی که برای سبک برای دیزاین آشپزخانه انتخاب کردید، تغیر دهید.

شیک‌ترین کناف کاری سقف آشپزخانه

لوازم آشپزخانه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

برای این که بتوانید بهترین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای آشپزخانه اجرا کنید، علاوه بر المان‌های عنوان شده موارد دیگر نیز تاثیرگذار هستند که از مهمترین آنها می‌توان به وسایل و تجهیزات آشپزخانه اشاره کرد. در واقع پس از اینکه طرح اولیه آشپزخانه از نظر کابینت کفپوش، دیوارپوش و سقف مشخص شد حالا باید به سراغ وسایل و لوازم آشپزخانه بروید.

میز غذاخوری، وسایل برقی و سایر اکسسوری‌ها از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌آیند که خرید آنها باید با توجه به سبک دکوراسیون صورت بگیرد، علاوه بر این نوع چیدمان این تجهیزات باید به گونه‌ای باشد که در عین مرتب بودن قابلیت دسترس باشند.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک ایرانی

از دنیای خارج از مرزها که فاصله بگیریم بهتر است به سراغ طراحی و دیزاین‌های داخلی برویم که از جذابیت‌های ویژه برخوردار هستند. به طور کلی دکوراسیون داخلی آشپزخانه و پذیرایی بخش‌های قابل توجه خانم‌ها هستند که در نوع چیدمان و طراحی آن وسواس زیادی به خرج می‌دهند، در واقع می‌توان گفت که نوع چیدمان وسایل در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایرانی با توجه به متراژ آن متفاوت است.

در آشپزخانه‌های بزرگ دست شما برای طراحی و دیزاین باز است می‌توانید از حداکثر فضا بهترین استفاده‌ها را داشته باشید این در حالی است که برای دیزاین و طراحی آشپزخانه‌های کوچک محدودیت‌هایی وجود دارد که از مهم‌ترین و آن می‌توان به بهینه‌سازی فضا اشاره کرد.

بهترین طراحی و دکوراسیون آشپزخانه بزرگ

با توجه به اینکه امروزه زندگی‌های آپارتمان نشینی افزایش پیدا کرده و معمولا متراژ آپارتمان‌ها به نسبت خانه‌های ویلایی کمتر است، پس طراحی و دکوراسیون آشپزخانه نیز با محدودیت‌های زیادی همراه خواهد بود، اما با انتخاب درست و به کارگیری المان‌های استاندارد می‌توانید بهترین طراحی را داشته باشید.

در گام اول پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های روشن برای خرید وسایل، طراحی داخلی، رنگ دیوار و حتی پرده‌ها استفاده کنید این کار باعث ایجاد خطای دید و باز شدن فضای آشپزخانه کوچک می‌شود. یکی از اجزای لاینفک در آشپزخانه‌های ایرانی وجود فرش است که جذابیت و زیبایی خاصی به نمای داخلی آشپزخانه می‌دهد، که البته طرح و رنگ آن با توجه به سبک دکوراسیون آشپزخانه قابل تغیر است. استفاده از فرش در این قسمت از خانه باعث می‌شود که تمامی وعده‌های غذایی در آشپزخانه سرو شود و فضای داخلی پذیرایی و دیگر بخش‌ها تنها برای گذراندن اوقات فراغت و پذیرایی از مهمان‌ها اختصاص داده شود.

بهترین سبک دکوراسیون برای آشپزخانه

برای طراحی داخلی آشپزخانه باید ابتدا سبک دکوراسیون آن را انتخاب کرده که انتخاب آن باید با توجه به سایر بخش‌های خانه صورت پذیرد، چرا که در سال‌های اخیر و با پیدایش آشپزخانه‌های اپن و جزیره‌ای سایر افراد می‌توانند به سادگی به فضای داخلی آشپزخانه و نوع چیدمان وسایل تسلط داشته باشند.

با توجه به اینکه سبک‌های زیادی برای طراحی و دکوراسیون وجود دارد اما در سال‌های اخیر استفاده از دو سبک کلاسیک و مدرن طرفداران زیادی را پیدا کردند، از این رو شما نیز می‌توانید با به کارگیری یکی از این سبک‌ها طراحی فوق العاده برای دکوراسیون و برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

سروین دیزاین با سابقه درخشان در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بهترین گزینه برای شماست که دوست دارید آشپزخانه ای شیک داشته باشید.

بهترین سبک دکوراسیون برای آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه کلاسیک

طراحی‌های نظیر این سبک باعث می‌شود که نمای داخلی آشپزخانه بیش از حد زیبا و با وقار به نظر برسد، استفاده از سبک کلاسیک برای طراحی داخلی آشپزخانه خلاقانه است و به شما کمک می‌کند تا آشپزخانه باشکوه و منحصر به فردی داشته باشید. در این طراحی همه چیز کاملا شفاف و واضح هستند و به سادگی می توانید بخش های متفاوت را از هم تفکیک نمایید. 

در طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه کلاسیک رنگ‌ها حرف اول و آخر را می‌زند و انتخاب تناژ‌های رنگی بر عهده شما است اما اگر می‌خواهید از استانداردهای این سبک پیروی کنید پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های روشن مثل طوسی، سفید، طلایی، کرم و برای رنگ‌های تیره از قهوه‌ای، خاکستری، مشکی و سرمه‌ای استفاده کنید. البته برای طراحی دیوار ها می توانید از کاغذ دیوار یای سرامیک های طرح دار استفاده کنید که جذابیت بیشتری به فضای داخلی آشپزخانه می دهد.

در این سبک معمولاً از کابینت‌های چوبی با ریز کاری‌های خاص استفاده می‎شود و معمولاً روی کابینت‌ها را یا از چوب یا سنگ‌های گرانیتی کار می‌کنند که به دلیل داشتن حالت براق، باعث درخشندگی بیشتر در آشپزخانه می‌شود. برای قسمت نورپردازی این آشپزخانه‌ها از لوسترهای لوکس و لاکچری استفاده می‌شود که در نگاه اول می‌توانید به قیمت زیاد آن پی برد.

در طراحی این نوع آشپزخانه‌ها در صورت وجود پنجره از پرده‌های بسیار شیک و مجلل استفاده می‌شود. توجه به ریز کاری‌ها در این سبک از اهمیت زیادی برخوردار است و معمولاً قشر مرفه جامع از این سبک استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که بدانید به کارگیری سبک کلاسیک برای فضای کوچک به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود چرا که نمی‌توانید تمامی المان‌های آن را پیاده‌سازی کنید و حذف یک مورد تاثیر زیادی در فرم کلی آن خواهد داشت.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن

دنیای از سادگی در این سبک نهفته است و به شما امکان استفاده از جدیدترین متد طراحی و دکوراسیون را می‌دهد، اگر به دنبال فضای خاص و منحصر به فرد برای آشپزخانه هستید می‌توانید از سبک مدرن استفاده کنید که به شما امکان استفاده بهینه از فضا را می‌دهد و یک انتخاب ایده آل برای آشپزخانه‌های کوچک است.

به کارگیری کابینت‌های چوبی با طراحی ساده و رنگ آمیزی خنثی از اصلی‌ترین المان‌های این سبک به شمار می‌آید، برای صفحه روی کابینت‌ها در سبک مدرن از چوب‌های همجنس و باکیفیت استفاده می‌شود اما در سال‌های اخیر شاهد ورود صفحات سنگ گرانیتی به این مدل از آشپزخانه‌های مدرن بوده‌ایم که به دلیل داشتن ظاهر جذاب باعث می‌شود آشپزخانه از حالت ساده خارج شود. گفتنی است که در این سبک دکوراسیون آشپزخانه هیچ گونه اکسسوری اضافه وجود ندارد و همه چیز بر اساس کاربرد مفید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی با طراحی‌های جدید و شیک

“آشپزخانه قلب تپنده خانه است” جمله‌ای که همه ما به آن اعتقاد داریم و برای داشتن بهترین دکوراسیون آشپزخانه خلاقانه زیادی را به کار می‌بریم. البته همه ما این شانس را نداریم که از مزیت یک آشپزخانه بزرگ و جادار بهره‌مند باشیم چرا که معمولاً بسیاری از خانه‌های آپارتمانی دارای آشپزخانه کوچکی هستند و دکوراسیون این قسمت با محدودیت‌های زیادی همراه است به همین دلیل باید با استفاده از روش‌های خاص فضای کوچک آشپزخانه را دلنشین و بزرگتر نمایش دهید.

المان‌های عنوان شده در مطالب فوق یک راه حل مناسب و ایده آل برای این است که بتوانید دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد، البته استفاده از این پارامتر را برای بزرگ نمایی دکوراسیون داخلی خانه نیز استفاده می‌شود. همانطور که می‌دانید در سال‌های اخیر زندگی آپارتمان نشینی جز لاینفک زندگی ایرانیان شده و آنها برای اینکه بتوانند در محیط‌های کوچک آپارتمانی زندگی راحت و آرامی داشته باشند می‌بایست با استفاده از استانداردهای طراحی و دکوراسیون داخلی محیط گرم و دلنشین را برای خود به وجود می‌آورند.

به طور کلی داشتن بهترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی کوچک باید از رنگ‌ها استفاده بهینه داسته باشید، بدون شک همه ما به قدرت رنگ‌ها اعتقاد داریم به همین دلیل برای بزرگ نمایی محیط‌های کوچک مثل پذیرایی، آشپزخانه و اتاق‌ها می‌بایست با ترکیب رنگ‌های روشن و خنثی به این بخش‌ها جذابیت و نمای خاصی داد. علاوه بر این از پارامترهای زیادی در زمینه انتخاب وسایل خانه وجود دارد باید استفاده کنیم که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سبک دیزاین و طراحی اشاره کرد.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی با طراحی‌های جدید و شیک

یکی از مهم‌ترین ایده‌ها در زمان دکوراسیون داخلی منزل ایرانی ساده استفاده از فرش و پشتی است در واقع این اقدام سبب می‌شود که شما بتوانید از فضای داخلی پذیرایی استفاده بهینه‌تری داشته باشید.حذف مبلمان از دکوراسیون داخلی باعث می‌شود که فضای بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد اما در مقابل فضای داخلی خانه با یک نوع سردی و بی‌روحی مواجه شوید چرا که تمام محیط خانه تنها به واسطه فرش و پشتی پر شده است. برای جلوگیری از این اقدام می‌توانید از المان‌های دیگری استفاده کنید، از مهمترین آنها می‌توان به گلدان‌های گل طبیعی اشاره کرد که روح و زیبایی خاصی به پذیرایی‌ها می‌دهند.

در این حالت دست شما برای استفاده از اکسسوری و سایر تزئینات باز و می‌توانید محیط خانه را با استفاده از این وسایل پر کنید، البته توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از آنها باعث شلوغی و سردرگمی می‌شود پس در همه مراحل اعتدال را رعایت کنید.

محل قرارگیری میز و تلویزیون در دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که باید نقطه کانونی را برای قرار دادن آنها انتخاب کنید تا افراد برای دیدن تلویزیون با مشکل مواجه نشود. سعی کنید این تجهیزات را در جایی قرار دهید که از داخل آشپزخانه نیز به توان به آن دید داشت.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی همواره با طرح و رنگ زیادی همراه بوده، بر اساس تحقیقات صورت گرفته دکوراسیون ایرانی یکی از زیباترین سبک‌های طراحی فضای داخلی خانه است که به دلیل داشتن طرح و رنگ متفاوت و زیبا، باعث افزایش روحیه و انرژی مثبت می‌شود. حتی اگر دکوراسیون داخلی منزل ایرانی ساده را انتخاب کنید باز هم استفاده از رنگ و لعاب ایرانی به سادگی نگاه بیننده را به خود جلب می‌کند.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در ایران

مجموعه‌های طراحی و معماری زیادی در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز نموده‌اند و هر یک با استفاده از جدید‌ترین ایده‌ها سعی در جلب توجه مشتریان دارند. سروین دیزاین به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های فعال در حوزه دکوراسیون با ارائه ایده‌های متفاوت و خلاقانه سبکی نو در این زمینه ارائه می‌دهد.

در این مجموعه می‌توانید ایده‌های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی را مشاهده کنید، البته این مجموعه تنها مختص به یک مکان خاص نیست و شما می‌توانید برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه در اصفهان یا طراحی و دکوراسیون داخلی منزل اهواز با این گروه در ارتباط باشید و جدیدترین مدل‌های روز دنیا را ببینید.

اگر دنبال بهترین مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه در ایران هستید سروین دیزاین بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در ایران​

سوالات متداول

چرا طراحی و دکور آشپزخانه مهم است؟

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است که وسایل زیادی را در خود جای می دهد و در صورت عدم توجه آن با شلوغی سرسام آوری مواجه خواهید شد.

بهترین دکوراسیون برای آشپزخانه کدام است؟

سبک دکوراسیون کلاسیک و مدرن انتخاب ایده آلی برای آشپزخانه هستند که با توجه به متراژ فضا می توان آن را انتخاب کرد.

بهترین شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه کدام است؟

مجموعه های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که در این میان سروین دیزاین با ارائه جدیدترین متد های طراحی و معماری یکی از بهترین مجموعه های دکوراسیون داخلی به شمار می آید.

خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه که توسط برند‌ها و مجموعه‌های معتبر در سراسر کشور ارائه می‌شود به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید محیط داخلی خانه را به بهترین شکل ممکن را طراحی کند. در واقع طراحی و دیزاین منزل یکی از تاثیرگذارترین عوامل در روحیه افراد است که توجه به آن اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل گروه‌های طراحی بزرگ در سراسر دنیا با ارائه خلاقانه‌ترین ایده‌ها سعی می‌کنند محیط متفاوت و تازه‌ای را برای شما به وجود آورند.

تغیر دکوراسیون به نسبت تغییر منزل هزینه بسیار کمتری را به دنبال دارد از این رو می‌توانید با به کارگیری متدهای جدید طراحی و دکوراسیون فضای داخلی خانه را با تغییرات چشمگیری همراه کنید. این متد می‌تواند به طور کلی محیط اطراف را تغییر دهند و شما را به دنیای جدید دعوت کند. سروین دیزاین یکی از بزرگترین مجموعه‌های معتبر طراحی و دیزاین در ایران است که با بهره‌مندی از گروه طراحان حرفه‌ای امکان تغییر اساسی در دیزاین محل زندگی و محیط کار را برای شما فراهم می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا