طراحی دکوراسیون داخلی رستوران | خدمات دکوراسیون رستوران

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

دکوراسیون داخلی رستوران نیاز به داشتن ایده های خلاقانه دارد، در واقع این اقدام تاثیر زیادی در بهبود در آمد و کیفیت کسب و کار شما دارد پس بهتر است به سوالات زیر پاسخ دهید. تصمیم داریم یک رستوران را بازسازی یا افتتاح کنید؟ برای این مورد قبل از هرچیز باید به دکوراسیون داخلی رستوران خود توجه داشته باشید. برخی افراد فکر می‌کنند تنها داشتن یک منوی جذاب می‌تواند مشتریان بسیار را به رستوران آن‌ها بکشاند، در حالی که طراحی دکوراسیون داخلی رستوران‌های سنتی و مدرن یکی از دلایل شکست یا موفقیت آن رستوران حتی با وجود یک منوی بی‌نظیر می‌شود.

باید بدانید یکی از اسرار جذب مشتری همین طراحی دکوراسیون است. طراحی جذاب و بی‌نظیر می‌تواند توجه رهگذران را به خود جذب کند. امروز ما در این مطلب تصمیم داریم در مورد نحوه دکوراسیون داخلی رستوران سنتی و مدرن اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم؛ پس برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه همراه ما باشید!

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

سبک طراحی در طراحی داخلی رستوران به چه معنا است؟

سبک طراحی و کانسپت رستوران به‌ایده و تم کلی رستوران گفته می‌شود. طراحی داخلی رستوران موارد وسیعی را دربرمی گیرد، از جمله آن‌ها می‌توان به طراحی منو، غذا‌ها، سبک خدمات، چیدمان فضا و… را شامل می‌شود. بهتر است بدانید سبک طراحی حال و هوای رستوران و فضای آن را به مشتریان معرفی خواهد کرد.

به طور کلی طراحی رستوران با توجه به سنت‌های محلی و سلیقه شخصی انجام خواهد شد، این موارد می‌توانند منبعی الهام بخش برای طراحی دکوراسیون رستوران باشند. البته که تنها این موارد برای طراحی داخلی رستوران مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، علاوه بر تجربه شخصی می‌توان از حوزه‌های مختلف هنر، فرهنگ و علم هم استفاده کرد.

با این فرقی ندارد برای طراحی داخلی رستوران خود چه سبکی را انتخاب خواهید کرد، ضمن اینکه مؤلفه‌های اصلی به کار رفته در سبک‌های مختلف طراحی معمولاً مشابه یکدیگر هستند، با این حال جزئیات سبک‌ها با یک دیگر متفاوت‌اند. همانطور که در بالا هم اشاره کردیم سبک‌های کلی در طراحی به سه دسته سنتی، مدرن و کلاسیک تقسیم‌بندی می‌شوند.

ایجاد هارمونی جذاب در طراحی داخلی دکوراسیون

مهم‌ترین عناصر در طراحی دکوراسیون رستوران

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم سبک طراحی و کانسپتی که برای رستوران خود مورد استفاده قرار می‌دهید، تعیین‌کننده و نشان دهنده نوع دکوراسیونی است که شما بر گزیده‌اید. استفاده از دکوراسیونی شیک برای طراحی دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی یا یک رستوران مدرن می‌تواند تم کلی رستوران شما را بهبود بخشیده و فضایی دلچسب و زیبا برایتان فراهم نماید.

استفاده از تم‌های رنگی متناسب با دکوراسیون داخلی رستوران نشان دهنده لوکس بودن طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی یا مدرن شما است. در طراحی دکوراسیون رستوران باید تمامی اجزا به خوبی با یک دیگر هماهنگ شده و در یک سبک باشند.

 

ویژگی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران‌ها در سبک‌های مختلف

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، به طور کلی طراحی داخلی رستوران به سه دسته سنتی، کلاسیک و مدرن تقسیم‌بندی می‌شود. اما به نظر شما هر یک از این دسته‌بندی‌ها دارای چه نوع ویژگی‌های مختص به خود هستند؟ در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

 

ویژگی طراحی داخلی رستوران‌های کلاسیک

یکی از مهم‌ترین مسائل در طراحی داخلی رستوران‌های کلاسیک می‌توان به نوع مبلمان به کار برده و نحوه چیدمان مبلمان اشاره کرد. اهمیت نحوه چینش مبلمان را در سبک کلاسیک نمی‌توان نادیده گرفت، نحوه چینش مبلمان به مشتریان فضای خصوصی بیشتری خواهد داد.

معمولاً در رستوران‌های کلاسیک رنگ‌های تیره مورد استفاده قرار می‌گیرند، تمامی پرسنل این رستوران‌ها باید لباس‌های رسمی و خاص بپوشند. شمع‌ها، گلدان‌های بزرگ، تابلو‌های مجلل و لوستر از جزئیات تزئینی در فضای رستوران‌ها به شمار می‌رود. موسیقی ملایم و نورپردازی صحیح آرامش را به فرد القاء می‌کنند.

جرای سبک کلاسیک در دکوراسیون رستوران

ویژگی طراحی داخلی رستوران‌های مدرن

از اصولی‌ترین اصل‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مدرن می‌توان به استفاده از آثار هنری و نور‌های ملایم اشاره کرد. معمولاً چوب‌های ساده و مبلمان‌هایی با طراحی مدرن از اجزای اصلی رستوران‌های مدرن به شمار می‌رود. ضمن اینکه تناژ روشن و خنثی معمولاً برای اجزای این نوع دکوراسیون به کار می‌رود.

 

ویژگی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

از ویژگی بارز دکوراسیون داخلی رستوران سنتی می‌توان به سرو غذا در ظروف سنتی اشاره کرد. تم محلی علاوه بر آیتم‌های محلی و منوی متناسب با آیتم‌ها، در جز به جز این سبک طراحی رستوران‌ها دیده می‌شود. تناژ رنگی برای این سبک از رستوران‌ها رنگ‌های سنتی و شاداب مانند قرمز، زرشکی، سبز و فیروزه‌ای است. معمولاً چیدمان مبلمان‌ها فضا را صمیمی‌تر کرده و اکثرا از تخت‌های چوبی به عنوان مبلمان در این سبک رستوران استفاده می‌کنند.

عکس‌های طبیعت، دیوار‌های آجری، عکس‌هایی مربوط به مناطق گردشگری و آثار باستانی جزء اکسسوری‌های این سبک رستوران‌ها به شمار ‌می‌روند. از دیگر اجزای اصلی این رستوران‌ها می‌توان به موسیقی زنده محلی و لباس‌های سنتی پرسنل اشاره کرد. در برخی مواقع می‌توان سماور، کرسی و دیگر عناصر قدیمی و سنتی دستی را در این سبک رستوران‌ها مشاهده نمود.

اصلی‌ترین مؤلفه‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

به طور کلی باید بدانید برای طراحی دکوراسیون رستوران عناصر به صورتی منسجم و مرتبط با یک دیگر در کنار هم قرار بگیرند و حال و هوایی یکسان داشته باشند. هر مولفه در رستوران از نام آن گرفته تا رنگ دیوار‌ها و اکسسوری‌هایی که تکمیل‌کننده ماهیت رستوران هستند، باید با به صورت مرتبط با یک دیگر انتخاب شوند. در ادامه مؤلفه‌های اصلی و نحوه انتخاب هرکدام از آن‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی، فست فودی‌های مدرن و رستوران‌های خانوادگی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

نحوه انتخاب نام رستوران

انتخاب نام یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه نمود. انتخاب نام باید گویای ویژگی‌های رستوران شما باشد. نام رستوران باید مشتریان را برای دیدن منوی آن رستوران آماده کند. ضمن اینکه نام رستوران باید به گونه‌ای انتخاب شود که در ذهن مشتریان ماندگار شده و تلفظ و ساده‌ای داشته و معتبر باشد. اصولاً بسیاری از صاحبان رستوران اسم محله‌ای که رستوران در آن واقع شده را به عنوان نام رستوران انتخاب می‌کنند. برخی دیگر نام غذای ویژه موجود در منوی رستوران و برخی حتی نام اعضای خانواده خود را روی آن می‌گذارند.

 

نحوه طراحی منو رستوران

از اصلی‌ترین عناصری که باید در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران، طراحی منوی رستوران است. اما آیا می‌دانید که طراحی منو شامل چه آیتم‌هایی می‌شود؟ نحوه نوشتن منو، طراحی ظاهری و بصری منو، انتخاب آیتم‌های غذایی جزء موارد حائز اهمیت در منوی رستوران‌ها به شمار می‌رود.

سبک طراحی داخلی شما و غذایی که در رستوران شما سرو می‌شود باید با یک دیگر هماهنگی داشته باشند. ضمن اینکه شخصیت برند شما تعیین می‌کند سبک و لحن وصف مزه غذا به همراه توضیح موادی که در آن به کار رفته، چگونه است. نحوه طراحی گرافیکی رستوران نشان می‌دهند که چه نوع فونتی و رنگی برا باید برای منوی رستوران خود به کار بگیرید.

 

نوع سرویس دهی

برخی به اشتباه فکر می‌کنند که در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی کوچک یا یک رستوران مدرن نحوه و نوع سرویس دهی اهمیت چندانی ندارد. اما این تفکر کاملاً اشتباه است؛ چرا که طرح کلی رستوران و نوع خدماتی که در آن ارائه می‌شود ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر خواهند داشت. تجربه مشتری تأثیر زیادی از نحوه سرویس دهی رستوران گرفته و نمی‌توان آن را بی‌اهمیت شمرد.

 

نوع چیدمان و دکور کلی رستوران

از دیگر موارد بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی یا طراحی یک فست فودی مدرن، نحوه چیدمان و دکوراسیون محیط است. نحوه و نوع کلی چیدمان فضا، رنگ دیوار‌ها، مبلمان انتخابی، موسیقی پس زمینه، نورپردازی‌ها و… از مهم‌ترین موارد در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به شمار ‌می‌روند. با توجه به این توضیحات می‌توان گفت بعد از کیفیت غذا، نحوه چیدمان دکور اهمیت بسیار زیادی دارد. شما نباید هنگام بازسازی یک رستوران از برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری در مورد طراحی دکوراسیون داخلی غافل شوید. برای این منظور می‌توانید به جامعه هدف خود توجه نمایید، جامعه هدف می‌تواند در انتخاب درست‌ترین سبک طراحی به شما کمک کند.

چگونه می‌توان سبک طراحی دکوراسیون داخلی رستوران را انتخاب کرد؟

به احتمال زیاد شما نمی‌دانید که در میان مدل‌های طراحی که در موارد فوق به آن‌ها اشاره کردیم، کدام یک را برای خود برگزینید. انتخاب نحوه طراحی و سبک طراحی با توجه به جذابیت سبک‌های مختلف واقعاً هم سخت خواهد بود. اما برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید باید چه کار کرد؟ در ادامه بررسی می‌کنیم.

نحوه چیدمان در بهترین دکوراسیون داخلی رستوران

نحوه تشخیص شخصیت برند

قبل از هر چیز شما باید تعیین کنید که رستوران شما چه چیز‌هایی را تعریف می‌کند. برند‌سازی در مورد برند‌سازی اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت، برند‌سازی و برندینگ مجموعه از صفات و ویژگی‌های انسانی است که می‌توان آن‌ها را به برند تجاری نسبت داد. با انتخاب و تشخیص شخصیت برند رستوران شما می‌توانید صفات مربوط به سبک خود را ساده‌تر پیدا کرده و یک سبک مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران خود به کار بگیرید.

 

بررسی جامعه هدف

مشتریان هدف و جامعه هدف از دیگر مواردی است که هنگام طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی و رستوران مدرن به آن توجه داشت. به طور کلی پس از روشن کردن شخصیت برند باید مشتریان و جامعه هدف خود را مشخص نمایید. سپس می‌توانید در مورد علایق آن‌ها اطلاعاتی به دست آورده و طبق علایق و سلایق آن‌ها دکوراسیون رستوران خود را ایجاد کنید.

از موارد بسیار مهمی که به این حوزه ارتباط دارد می‌توان به محل قرار‌گیری رستوران اشاره کرد. تعیین نوع رستوران در مناطق مختلف با توجه به استقبال مشتریان شاید کار دشواری به نظر آید اما مطمئناً امکان‌پذیر است. شما باید برای ایجاد یک رستوران یا بازسازی آن میزان تقاضای موجود برای سبکی که در نظر گرفته‌اید را مورد بررسی قرار دهید. اما بعد از آنکه در مورد جامعه هدف خود اطلاعاتی بدست آورید باید سعی کنید رقبایی که در حوزه شما عملکرد موفقی داشته‌اند را بررسی کنید.

ضمن اینکه شما می‌توانید در مورد جمعیت‌شناسی هم در اجرای سبک مورد نظر برای دکوراسیون داخلی رستوران‌های سنتی و مدرن توجه کنید. برای مثال اگر جامعه هدف شما بیشتر شامل دانشجویان و نوجوانان می‌شود، باید از رنگ‌های شاد و روشن، موزیک‌های راک، کاغذ دیواری‌های خاص و مبلمان‌هایی به صورت یکپارچه استفاده نمایید.

ترفند‌هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

ما در مطالب فوق به شما گفتیم که برای انتخاب سبک طراحی رستوران خود باید به چه مواردی توجه کنید. حال می‌خواهیم در مورد جزئیات و عناصری که برای اجرای سبک‌های مختلف طراحی مهم هستند، صحبت کنیم. همراه ما باشید!

 

مشخص کردن نحوه و نوع چیدمان

به طور کلی قبل از ایجاد هر گونه تغییری باید از یک برنامه برای طراحی کلی دکوراسیون و نحوه چیدمان آیتم‌های مورد نظر خود برخوردار باشید. وجود یک برنامه به منظور چیدمان عناصر و آیتم‌ها به شما کمک می‌کند که در انتخاب مکان، اندازه آیتم‌ها و نحوه قرار‌گیری آن‌ها تأثیر‌گذار خواهد بود. ضمن اینکه تنها عناصر و آیتم‌های موجود برای چیدمان و طراحی رستوران کافی به نظر نمی‌آیند، شما باید بتوانید نحوه قرار‌گیری آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و سالن‌های غذاخوری را با یکدیگر تنظیم کنید.

در نهایت برای ایجاد یک فضای آرامش بخش باید تعداد صندلی‌ها را به صورت متعادلی انتخاب نمایید. اما برای ایجاد این تعادل چه کاری می‌توان انجام داد؟ مهم‌ترین عامل در این زمینه آزمون و خطا است، برای آنکه فضا را بیش از اندازه شلوغ نکنید، آزمون و خطا انجام دهید. برای رسیدن‌یه یک تعادل مناسب بین میز‌ها و تعیین فضای خصوصی هر میز باید از آزمون و خطا استفاده نمایید.

به یاد داشته باشید که ظرفیت صندلی‌ها و نوع چیدمان آن‌ها علاوه بر حفظ حریم خصوصی هر میز با طراحی کلی رستوران هم هماهنگ باشد. برای مثال در رستوران‌هایی مجلل معمولاً میز‌ها را به صورت پراکنده‌ای قرار می‌دهند.

 

ایجاد فضای ورودی جذاب

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای جذب مشتریان، ایجاد فضایی ورودی جذاب و بسیار چشم نواز است. ورودی رستوران شما باید بسیار جذاب، منحصر به فرد و خاص باشد. برای داشتن ورودی جذاب شما می‌توانید نام رستوران را با رنگی زیبا و فونتی جذاب که از دور قابل شناسایی باشد، در اندازه‌ای متناسب نوشت.

ضمن اینکه آیتم‌های مورد نظر شما برای قسمت ورودی باید کاملاً با سبک دکوراسیون داخلی همخوانی داشته و مچ باشد. برای مثال در یک رستوران هندی فضای ورودی می‌تواند با تصاویری رنگارنگ از ادویه‌های مخصوص پر شده یا گیاهانی در قسمت ورودی آویزان شده باشند. اما برای فضای ورودی رستوان‌هایی با غذای دریایی می‌توانید از تصاویری با مضمون دریا، اقیانوس استفاده کرد. 

 

نورپردازی و اهمیت آن برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

زمانی که از طراحی داخلی رستوران صحبت به میان می‌آید، نمی‌توان نور پردازی را نادیده گرفت. نور پردازی در دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی یا یک فست فودی مدرن، اهمیت بسیار زیادی دارد. مناسب‌ترین نورپردازی برای فضای رستوران، ترکیب نور طبیعی و نور الکتریکی است، در واقع نمی‌توان تنها از نورپردازی الکتریکی برای فضای رستوران استفاده کرد، به همان اندازه وجود نور طبیعی هم اهمیت دارد.

ضمن اینکه شما می‌توانید با استفاده از رنگ‌های روشن محیطی دلباز ایجاد کرده که روی روحیات مشتریان اثر گذاشته و باعث آرامش خاطر آن‌ها می‌شود. با استفاده از نور پردازی‌های متناسب می‌توانید نواقصی که در محیط وجود دارد را پنهان کرده و توجه مشتریان را به ویژگی‌های مورد نظر و جذاب محیط جذب کنید.

اطمینان پیدا کنید که میزان نور لامپ‌ها و نوع لوستر‌های انتخابی شما با فضای کلی و رنگ‌های مورد استفاده در دکوراسیون متناسب بوده و بتوان در طول روز آن‌ها را تنظیم کرد. برای مثال هنگام عصر می‌توان برای ایجاد فضایی عاشقانه و صمیمی از یک سری چراغ‌های رومیزی یا شمع استفاده نمایید. بدین ترتیب با ایجاد محیطی تاریک می‌توانید صمیمیت بیشتری در محیط به وجود‌آورید. به طور کلی آنچه که در اولین برخورد نظر رهگذران را به خود جلب می‌کند، نورپردازی است؛ پس از آن غافل نشوید.

ملاک‌های انتخاب سرویس چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی یا رستوران مدرن انتخاب سرویس چوب متناسب با دکوراسیون کلی اهمیت بسیار زیادی دارد. اما به نظر شما سرویس چوب شامل چه مواردی می‌شود؟ به طور کلی پیشخوان، میز و صندلی و مبلمان جزء سرویس چوب به شمار می‌رود. هنگام انتخاب مناسب‌ترین سرویس چوب برای رستوران خود، باید علاوه بر هماهنگی آن‌ها با دیگر عناصر و آیتم‌های موجود در محیط رستوران به قابلیت تعمیر و شستشوی آن‌ها هم توجه داشته باشید.

اگر عکس دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی را دیده باشید، حتماً متوجه میز‌های بزرگی که در رستوران برای نشستن افراد کنار یک دیگر مورد استفاده قرار گرفته، شده‌اید. شما هم می‌توانید در دکوراسیون داخلی خود و برای ایجاد تنوع در بخشی از رستوران میز‌های بزرگی قرار دهید، البته که این میز‌ها باید به قدری بزرگ باشند که به خوبی حریم خصوصی مشتریان رعایت شود. ضمن اینکه باید هنگام چیدمان مبلمان‌ها به مسیر‌های رفت و آمد هم توجه داشته باشید، مسیر‌های رفت و آمد نباید برای حرکت مشتریان و سرو غذا توسط آن‌ها مانعی ایجاد کنند.

چگونگی انتخاب رنگ برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

بدون شک همه ما می‌دانیم که رنگ‌ها تا چه اندازه با روحیه و آرامش ما ارتباط دارند، رنگ‌ها می‌توانند موجب آرامش افراد شده و طبق تحقیقات روانشناسی، مغز انسان در تماس با رنگ‌ها واکنش‌های مختلفی از خود نشان می‌دهد.

با توجه به این توضیحات برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی و رستوران‌های مدرن و کلاسیک نباید از رنگ‌های بسیار جیغ یا کسل‌کننده و استرس‌آور استفاده کرد. رنگ انتخابی شما برای طراحی دکوراسیون رستوران علاوه بر اینکه باید با فضای کلی رستوران هماهنگ باشد، که باید آرامش را هم در محیط القاء کند. برای مثال به هیچ عنوان در رستوان‌هایی با فضای کوچک، استفاده از رنگ‌های تیره یا آیتم‌هایی با طرح‌های شلوغ خوشایند نخواهند بود. به طور کلی رنگ‌هایی برای دکوراسیون کلی محیط مورد استفاده قرار می‌دهید باید با موضوع رستوران شما و جامعه هدفی که برگزیده‌اید، متناسب باشد.

ایده های جذاب برای طراحی داخلی رستوران

ایده‌های انتخاب رنگ بر اساس کانسپت

همانطور که در بالا گفته شد، انتخاب رنگ یکی از مهم‌ترین نکات برای طراحی داخلی رستوران‌ها به شمار می‌رود. شما می‌توانید هنگام ترمیم و بازسازی یا ساخت یک رستوران تناژ‌های رنگی را با توجه به کانسپت آن رستوران استفاده نمایید.

  • رستوران‌های گیاهی: برای رستوران‌هایی با کانسپت‌های گیانی معمولاً رنگ‌های زرد آفتابی، قهوه‌ای چوبی و سبز طبیعی انتخاب‌های خوبی هستند.
  • رستوران‌های دریایی: در رستوران‌های دریایی استفاده از رنگ‌های آبی و اقیانوسی مناسب‌اند.
  • رستوران‌های خانوادگی: در این رستوران‌ها بهتر است از رنگ‌های پاستلی استفاده شود.

استفاده از گیاهان و اهمیت آن‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

اولین نکته‌ای که باید در مورد گیاهان در اختیار شما قرار دهیم، تاثیر گیاهان روی ایجاد فضایی دلنشین و بسیار آرامش بخش است. وجود گیاهان در یک محیط شادابی و آرامش بصری را در محیط ایجاد خواهد کرد.

البته باید قبل از خرید گل و گیاه، در مورد نحوه مراقبت آن‌ها و مناسب‌ترین فضا برای نگهداری آنان توجه کرد. در صورتی که بتوانید مناسب‌ترین گیاهان را انتخاب نمایید، آن‌ها می‌توانند یکی از مقرون به صرفه‌ترین اکسسوری‌های شما برای ایجاد محیطی زیبا به شمار آیند.

 

پخش موسیقی و تأثیر آن روی فضا

یکی از ضروری‌ترین عناصر نه تنها در محیط رستوران‌ها بلکه در هر نقطه‌ای از جهان، موسیقی است. موسیقی به هر زبان و هر لحنی می‌تواند بسیار زیبا، جذاب و خاطره‌انگیز باشد. موسیقی زبان مشترک مردمان دنیا است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. اگر می‌خواهید دکوراسیون داخلی رستوران شما برای مشتریان خوشایند و به یادماندنی باشد، پخش موسیقی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. موسیقی می‌تواند روی بهبود تجربه مشتریان تأثیر‌گذار بوده، آن‌ها را در آن مکان نگه داشته و در محبوبیت رستوران شما تأثیر‌گذار باشد. اما نوع و سبک موسیقی هم باید با توجه به سبک رستوران شما انتخاب شود. شما نمی‌توانید برای دکوراسیون داخلی رستوران سنتی کوچک از موسیقی هیپاپ یا راک استفاده کنید، هر موسیقی برای سبک و سیاق خاص خود باید مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال سبک راک برای رستوران‌های مدرن و موسیقی‌هایی سنتی مانند آواز شجریان برای رستوران‌های سنتي انتخاب بهتری به شمار ‌می‌روند.

سوالات متداول

بهترین سبک برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران کدامند؟

سبک های کلاسیک، مدرن و سنتی

پارامتر های مهم در طراحی داخلی رستوران کدامند؟

توجه به ورودی، نحوه چیدمان و سبک دکوراسیون

بهترین مجموعه طراحی دکوراسیون رستوران در ایران کدامند؟

مجموعه های آنلاین و حضوری زیادی در این زمینه فعالیت دارند که هر یک دارای پارامتر های متفاوتی برای کار هستند. شما می توانید بهترین ها را از سروین دیزاین بخواهید. چون مجموعه ما نمونه کارهای موفق زیادی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها دارد.

امروز ما در این مطلب سعی کردیم شما را با نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران آشنا سازیم، در پایان بهتر است این نکته را هم ذکر کنیم که ایجاد سیستم تهویه هم باید در طراحی رستوران مد نظر قرار گیرد. سیستم تهویه هوا می‌تواند روی کیفیت و بهبود تجربه مشتریان تأثیر‌گذار بوده و وجه بهتری به رستوران شما ببخشد. وجود تهویه هوا به دلیل وجود گرما و بوی بسیار زیاد اهمیت بسیاری دارد؛ از همین رو اگر می‌خواهید رضایت مشتریانتان را به دست‌آورید آن را نادیده نگیرید.

دکمه بازگشت به بالا