طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ (خدمات دکوراسیون کافی شاپ)

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

دکوراسیون داخلی کافی شاپ یکی از مهم‌ترین و پر مخاطب‌ترین موضوعات برای افتتاح و راه‌اندازی رستوران و کافه است. همانطور که می‌دانید سبک جدید زندگی بشر باعث ایجاد تغییرات بسیار زیادی در موارد مختلف شده که یکی از آن‌ها افتتاح کافه و کافی شاپ بوده که راه‌اندازی آن نیز مورد استقبال بسیاری قرار گرفته.

در این میان ممکن است این سؤال به وجود آید که علت شکست برخی از کافی‌شاپ‌ها چیست و در پاسخ باید بیان کنیم یکی از عوامل مهمی که روی شکست یا موفقیت هر کافه تأثیر خاص و منحصر به فرد خود را می‌گذارد، طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ است. در ادامه برای شما موارد لازم در این باره را بیان کنیم پس با ما همراه باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

طراحی داخلی کافی شاپ تأثیر بسیار زیادی برای جذب افراد به همراه دارد و با رعایت تمامی نکات ضروری برای دکور داخلی می‌توانید یک فضای آرام و مدرن را برای مراجعه‌کنندگان به وجود‌آورید. یکی از نکات فوق‌العاده مهم برای تمام افرادی که قصد افتتاح کافی شاپ دارند، دقت به فضا و دکوراسیون آن می‌باشد. هنگامی که پس از پشت سر گذاشتن یک روز کاری خسته‌کننده افراد قصد داشته باشند به کافی شاپ بروند ترجیح می‌دهند یک جای دنج و راحت را انتخاب کند تا ذهن خود را از هر دغدغه آزاد نمایند.

اجرای دیزاین داخلی کافی شاپ می‌تواند همانند یک آهنربا مخاطبان صحیح را به سمت مکان مورد نظر را بکشد. بهتر است این نکته را بدانید که تنها یک بار امکان ساخت دکوراسیون داخلی وجود دارد و در صورت تعویض آن این کار به سختی صورت می‌گیرد.

دکوراسیون داخلی این محیط از عوامل مهم و پر اهمیتی است که روی افزایش درآمد تأثیر می‌گذارد. برای این کار نیز پیشنهاد می‌دهیم که حتماً از مشاوره و خدمات راه‌اندازی استفاده نمایید.

ارتباط طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ و درآمد

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ به عنوان یکی از پر اهمیت‌ترین عنصر‌های فروش و نشانه مهم برای جذب مشتری در ایران و کل جهان به شمار می‌آید.

با در نظر گرفتن یک دکوراسیون فوق‌العاده خاص و منحصر به فرد که با سلیقه مخاطبان نیز همخوانی داشته باشد، مشتریان مانند آهنربا به سمت کافه شما هدایت می‌شوند. به هر میزان که دکوراسیون داخلی و فضای محیط دنج و زیبا باشد، مشتریان نیز احساس راحتی بیشتری در آن دارند و زمان بیشتری را نیز در آن سپری می‌کنند و این موضوع هدف اصلی شما برای افتتاح کافه و کسب درآمد است.

توجه داشته باشید که اگر قصد راه‌اندازی کافی شاپ را دارید تمامی موارد در رابطه با قهوه و معرفی انواع چای و غیره را مطالعه کنید. این مورد تأثیر بسیار زیادی برای طراحی منوی کافی شاپ خوب به همراه دارد.

موارد تأثیر‌گذار روی طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

در اولین قسمت که می‌تواند مهمترین آن نیز باشد قصد داریم برای شما در رابطه با دکوراسیون داخلی برای کافی شاپ راهنمایی‌های لازم را بیان کنیم‌.

 

لوکیشن کافی شاپ با دقت بالا انتخاب شود

اولین قدم برای راه‌اندازی کافی شاپ پیش از دکوراسیون، انتخاب یک لوکیشن مناسب است که این مورد روی تمامی مراحل بعدی تأثیرگذار است. در حالت کلی می‌توان اینگونه گفت که انتخاب لوکیشن مهمترین مورد در راه‌اندازی کافه یا رستوران است و لوکیشن مورد نظر شما می‌تواند روی مواردی همچون دیزاین، فضای مورد نظر، نور محیط، برند یا منو تأثیر‌گذار باشد.

 

استفاده از مبلمان کاربردی

اولین موردی که روی فضای کافی شاپ، منزل یا هر مکان دیگری برای انجام دکوراسیون تأثیر بسیار زیادی به همراه دارد و می‌تواند یک‌ایده مناسب باشد، استفاده از مبلمان متناسب با فضای کافی شاپ است.

مبلمان در نظر گرفته شده باید با اتمسفر فضا و منوی مورد نظر هماهنگی لازم داشته باشد. پیشنهاد می‌دهیم که حتماً فضای کلی کافی شاپ هنگامی که مشتری درون آن قرار گرفته را در ذهن تداعی کنید و از این طریق یک مبلمان مناسب با آن انتخاب نمایید. بهتر است رنگ‌های خاص و منحصر به فرد را در نظر بگیرید. رنگ مورد نظر برای تزیین کافی شاپ باید با سایر رنگ‌های مد نظر کافی شاپ و تم آن همخوانی لازم را داشته باشد و برای این کار امکان استفاده از مبلمان یا کوسن‌های مبل به صورت دو رنگ متفاوت جهت بهتر شدن و زیبا شدن فضای کافی شاپ وجود دارد.

بهترین مکان برای راه اندازی کافی شاپ

امکان استفاده از تضاد برای ایجاد هماهنگی

زمانی که انتخاب مبلمان به پایان رسید بهتر است برای خرید ظروف کافی شاپ تضاد بین رنگ جنس و سایز مبلمان ایجاد کنید به طور مثال پیشنهاد می‌دهیم اگر قصد خرید و تهیه مبل با رنگ قهوه‌ای زنگی را دارید ظروف سبز آبی می‌تواند تست تکامل و تضاد را ایجاد کرده و از این طریق مخاطب را جذب کند.

 

 در نظر گرفتن انسجام

فراموش نکنید در نظر گرفتن انسجام در کافی شاپ از اهمیت بالایی برخوردار است چنانچه قصد دارید در کافی شاپ خود غذای آمریکایی سر کنید به هیچ عنوان استفاده از دکوراسیون شرقی کار درست و صحیح نیست طراحی داخلی کافی شاپ باید با نوع آن و منوی در نظر گرفته و هماهنگی لازم را داشته باشد تا به یک عنصر بازاریابی تبدیل شود.

 

در نظر گرفتن فضا

بهتر است تمامی نکات ریز و درشت را در نظر بگیرید علی الخصوص در مورد ماه می‌مانند اندازه. کار‌های خلاقانه در کافی شاپ به بزرگ و کوچک بودن آن بستگی دارد و تزیین هر یک از آن‌ها متفاوت است.

با در نظر گرفتن این موارد لازم است تمامی جزئیات را در نظر بگیرید، به طور مثال اگر قصد راه‌اندازی یک کافی شاپ کوچک دارید، میز‌های کوچک یا میز‌های گرد بهتر به نظر می‌رسند همچنین استفاده از گیاهان آویزان و تزئینات دیواری می‌تواند فضای بسیار خاصی را به وجود آورد.

 

فضای کافی برای سرو و آماده‌سازی

افرادی که در کافی شاپ مشغول به کار هستند به خوبی از این موضوع اطلاع دارند که در برخی مواقع حداقل به ۲۰ ساعت‌ایستادن احتیاج است. با در نظر گرفتن این موضوع نیز علاوه بر مشتریان، باید به فضای کاری مناسب و کافی برای کارکنان نیز فکر کنید. به هر میزانی که وسایل موجود در بخش سرو و آماده‌سازی کمتر دست و پا گیر پرسنل شوند این امکان فراهم است تا با روحیه بهتری با مشتری برخورد کنند. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در سبک طراحی داخلی کافی شاپ یک جایی برای تجهیزات بزرگ ظرف‌ها خالی بگذارید.

برقراری هارمونی دکوراسیون و منوی کافی شاپ

به کارگیری اصول نورپردازی

از دیگر عوامل مهم و تأثیر‌گذار در دکوراسیون داخلی محیط، مدیریت نور است. با در نظر گرفتن طرح و دکوراسیون داخلی که برای کافی شاپ انتخاب کرده‌اید، این امکان وجود دارد که نور طبیعی شمالی، نور مصنوعی متمرکز یا نور پردازی ملایم ترکیبی طبیعی و مصنوعی برای آن مناسب باشد.

این مورد که قرار است به چه صورت نور هالوژن‌ها روی تابلو دیوار متمرکز شوند یا نور مخفی دور تا دور سقف کافه باشد یا نه و سایر موارد مهم دیگر احتیاج به دانش نورپردازی دارد. لازم است این نکته را بیان کنیم نحوه توزیع و تمرکز انواع نور در فضای کافی شاپ با حس محیط ارتباط مستقیم دارد. معمولاً در برخی مواقع استفاده از یک نور باعث ایجاد آرامش و نور دیگر می‌تواند قدرت خلاقیت را افزایش دهد.

نور سفید، زرد، رنگی یا نور طبیعی در هر بخش مختلف باید به صورت کاملاً اختصاصی و با توجه به در نظر گرفتن کاربرد آن استفاده شود و به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که حتماً یک استراتژی مشخص و کامل را برای نور محیط کافه در نظر بگیرید. پس از انجام تحقیقات لازم و انتخاب استراتژی مورد نظر برای مدیریت نور سالن، در این مرحله باید برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ به سراغ خرید چراغ‌ها و لوازم نورپردازی بروید.

 

توجه به حس بویایی

زمانی که افراد وارد یک کافی شاپ می‌شوند، بسیار مهم است که از آن مکان حس خوب و آرامش لازم را دریافت کنند. به همین دلیل نیز تأثیر یک عود با کیفیت، شمع معطر یا خوشبو‌کننده‌های جذاب نقش مهم و پر اهمیتی را برای ایجاد آرامش محیط را به دنبال دارد. پیشنهاد ما برای شما این است که قبل از طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ مکان‌های کوچکی را برای قرار دادن جای عود تنها برای مدیریت سالن در نظر بگیرید.

 

آماده کردن زیرساخت صوتی لازم

موسیقی‌های ملایم و آرامش بخش حس بسیار مثبت و دلنشینی را هنگام نشستن، صحبت و میل کردن یک فنجان نوشیدنی گرم برای افراد به وجود می‌آورد و از این طریق مشتری با رضایت کامل به کافی شاپ مراجعه می‌کند.

زمانی که قصد طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ را داشتید، حتماً به این موضوع که سیستم صوتی شما قرار است در کجای سالن قرار بگیرد یا حتی قصد دارید بلندگو‌های مخفی با پخش صوت متعادل را در سقف قرار دهید دقت کنید.

 

در نظر گرفتن جزئیات به صورت کامل

در نظر گرفتن جملات خلاقانه و زیبا و قرار دادن آن روی دیوار کافی شاپ البته با فونت‌های مناسب باعث تغییر و تحولات و دگرگونی محیط می‌شود. البته توجه داشته باشید که برای این کار باید سلیقه و دید خوبی در گرافیک یا دیزاین داشته باشید.

یکی از چالش‌های مهم برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ، ایجاد تنوع برای مشتریان است و از این طریق مشخص می‌شود آیا برای این شغل مناسب هستید یا خیر. از دیگر‌ایده‌های مناسب برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ، زدن منو روی چسب کاغذی و قرار دادن آن روی دیوار به صورت نامنظم است.

سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی کافی شاپ

سبک‌های موجود برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ به عنوان جذاب‌ترین و متنوع‌ترین بخش‌ها در طراحی داخلی تلقی می‌شود که در ادامه قصد داریم برای شما چندین نوع متفاوت آن را بیان کنیم تا از این طریق می‌توانید با طراحی دکور کافه آشنا شوید.

سبک استوایی

سبک استوایی شامل رنگ سبز با پوشش گیاهی مختلف مانند درختان نخل می‌شود که دارای طرفداران بسیار زیاد و مورد استفاده بسیاری از افرادی که قصد راه‌اندازی کافی شاپ را دارند است.

بسیاری از کافی شاپ‌های مختلف برای طراحی دکوراسیون داخلی از گیاهان، گل‌ها، چوب‌ها، کاغذ‌های نقاشی طبیعت، فضا‌های بسیار خاص و منحصر به فردی را ایجاد می‌کنند که هنگام حضور در این مکان‌ها برای یک لحظه به جهان‌های استوایی سفر خواهید کرد.

طراحی روستیک

طراحی روستیک در سال‌های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده و با توجه به این مورد که از طبیعت الهام گرفته شده از مواد طبیعی مانند چوب، سنگ و فلز برای طراحی استفاده خواهد شد. پیشنهاد می‌دهیم که از این نوع طرح برای به وجود آوردن یک فضای پر انرژی یا آرام استفاده نمایید.

چنانچه قصد طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ خود آن هم به سبک روستیک را دارید بهتر است یک پالت رنگی گرم و جذاب انتخاب نمایید و در نهایت نیز دیوار‌های کافه را با استفاده از نقاشی و عکس‌های روستیک تزیین کنید.

این امکان فراهم است تا نور را به صورت طبیعی نگه دارید یا اینکه اجازه دهید نور خورشید نقش خود را در کافه به اجرا بگذارد. همچنین امکان قرار دادن چند لامپ با لامپ‌های گرم برای ایجاد روشنایی کاملاً مناسب در کافی شاپ امکان‌پذیر است.

 

سبک بوهمی

در رابطه با سبک بوهمی باید بیان کنیم که بین سبک‌های روستیک و صنعتی قرار گرفته، اما با این تفاوت که حس خاص و منحصر به فرد به همراه جذابیت بیشتری به دنبال دارد.

افرادی که قصد طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ آن هم به سبک بوهمی را دارند، معمولاً باید به سراغ رنگ‌های گرم نروند بلکه از سایر رنگ‌های تیره جهت به وجود آوردن فضای دنج و خانگی استفاده کنند.

این امکان فراهم است تا به کمک منسوجات و فرش‌های فراوان و یکسری تزیینات نامتقارن دیوار‌ها، این سبک را ایجاد کنید. همچنین امکان استفاده از مواد غیر عادی همانند بامبو، کالا‌های بازیافتی یا مبلمان منحصر به فرد نیز وجود دارد.

 

سبک اسکاندیناوی

معمولاً سبک اسکاندیناوی را با نور زیاد، رنگ‌های سفید، خطوط تمیز و استفاده از چوب بتن و فولاد می‌شناسند. از تنوع فوق‌العاده بالایی برخوردار است، اما در نهایت با یک سادگی خاص و منحصر به فرد مشخص می‌شود. چنانچه قصد داشتید برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ از سبک اسکاندیناوی استفاده کنید دیوار‌های، سفید کف‌های بتنی تیره، مبلمان شیک و ساده برای تکمیل ظاهر آن‌ایده فوق‌العاده‌ای است.

انواع دکوراسیون داخلی کافی شاپ

همانطور که در نکات فوق مطالعه کردید از سبک‌های مختلفی را برای طراحی و دیزاین کافی شاپ نام بردیم اما در این قسمت قصد داریم چند نمونه از بهترین دکوراسیون داخلی کافی شاپ را معرفی کنیم.

 

دکوراسیون کافی شاپ صنعتی

یکی از محبوب‌ترین سبک های دکوراسیون کافی شاپ که امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته و برای صاحب کافی شاپ نیز به شدت مقرون به صرفه و قابلیت این را دارد که فضا را بیش از حد زیبا کند، نوع صنعتی است. می‌توانید

با مراجعه به صفحات مختلف اینستاگرام می‌توانید نمونه‌های دکوراسیون صنعتی را مشاهده کنید. در برخی از آن‌ها چراغ‌های زیبا، محیطی از گیاهان آپارتمانی باعث زیبایی دو چندان آن شده است برای این طراحی استفاده از آجر‌ها و کمی رنگ زدن آن می‌تواند کمک بسیار مناسبی باشد‌.

دکوراسیون داخلی کافی شاپ مدرن

دکوراسیون داخلی کافی شاپ مدرن نیز مانند نوع صنعتی هم هزینه مناسبی دارد و هم دارای طرفداران بسیار زیادی است. برای این نوع کافی شاپ باید از رنگ‌های خنثی و سیاه یا مبلمان لاکونیک، گیاهان گلدانی و عکس‌های سیاه و سفید استفاده کنید تا از این طریق یک فضا و محیط فوق‌العاده راحت و عالی برای مشتری به ارمغان‌آورید.

کسانی که قصد دارند دکوراسیون داخلی را به سبک مدرن انتخاب نمایند، استفاده از چوب‌های گرم رنگ روشن و پر کردن فضای کافه با نور از طریق پنجره‌های بزرگ این امکان را فراهم می‌کند که هم نور داخل کافی‌شان زیاد شود و هم زیبایی خاص و فوق‌العاده‌ی دکوراسیون به چشم بخورد.

 

دکوراسیون داخلی کافی شاپ سنتی

دلیل انتخاب این نام برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ تنها استفاده از برخی ابزار‌ها و صندلی‌های دکوراسیون قدیمی است. البته لازم است این نکته را بیان کنیم انتخاب این نوع دکوراسیون اندکی هزینه بر می‌باشد و باید بتوانید کسی را پیدا کنید که سبک و خاص مورد نظر شما را به طور کامل برای کافی شاپ طراحی کند.

البته لازم است به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که در صورت انتخاب دکوراسیون داخلی آن هم به سبک سنتی، می‌تواند یادآور خاطرات بسیار شیرین و دلچسبی برای مشتریان شما شود و از این طریق نیز اکثر مشتریان به سمت کافی شما هدایت خواهند شد.

 

دکوراسیون داخلی کافی شاپ کوچک

شاید به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که امروزه در اکثر نقاط مختلف شهر کافی شاپ‌های کوچک بسیار زیادی وجود دارند که البته مجبورند به دو صورت take away یا حضوری نوشیدنی را در اختیار افراد قرار دهند که البته این کار نیز سختی‌ها و مشکلات مربوط به خود را دارد، چرا که در مکان‌های کوچک سرو نوشیدنی برای تمامی مشتری‌ها کار دشوار و سختی است.

در این میان کافی‌شاپ‌هایی نیز وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند به راحتی از آن‌ایده بگیرید. اگر به پیج‌های مختلف اینستاگرام دیدن عکس از دکوراسیون داخلی کافی شاپ به خوبی متوجه برخی از کافی شاپ‌های کوچک می‌شوید که با استفاده از چوب و گیاهان طراحی‌های بسیار خاص و منحصر به فردی برای آن به وجود آورده‌اند و کار سرو نوشیدنی و سایر موارد دیگر نیز به راحتی انجام می‌شود.

 

دکوراسیون داخلی کافی شاپ کلاسیک

اگر بخواهیم نمونه دیگری از دکوراسیون داخلی کافی شاپ که از محبوبیت بسیار فوق‌العاده‌ای برخوردار است را به شما معرفی کنیم سبک کلاسیک می‌تواند بهترین انتخاب باشد. این سبک از طراحی و دکوراسیون بیشتر شامل کشور‌های اروپایی می‌شود و در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۳۹۸ در اوج محبوبیت خود قرار داشته و اکثر کافی شاپ‌ها را به سبک کلاسیک طراحی می‌کردند، اما امروزه تنها به دلیل اینکه افراد جذب سادگی می‌شوند دکوراسیون‌های مدرن محبوبیت بیشتری پیدا کرده و برای ایجاد آن بهتر است از رنگ‌های سفید استفاده نمایید. همچنین استفاده از گیاهان آپارتمانی نیز باعث زیبایی دوچندان سبک کلاسیک کافی شاپ شما خواهد شد.

هزینه دکوراسیون داخلی کافی شاپ به چه صورت است؟

به خوبی از این موضوع اطلاع دارید که برای افتتاح و راه‌اندازی یک کافی شاپ و همچنین دکوراسیون داخلی آن احتیاج به سرمایه زیادی دارید و در صورت نداشتن هزینه لازم به هیچ عنوان امکان رسیدن به موفقیت و مدیریت برای شما وجود ندارد. هزینه کلی برای راه‌اندازی کافی شاپ شامل بخش‌های مختلفی می‌شود.

اگر قصد دارید سود شما از هزینه کلی که به تمامی مراحل کار اختصاص می‌دهید بیشتر باشد لازم است روی یک نکته مهم آن هم دکوراسیون داخلی کافی شاپ تمرکز فوق‌العاده بالایی داشته باشید. چنانچه بتواند یک دکوراسیون خاص و جذاب را برای کافه خود در نظر بگیرید امکان متمایز جلوه دادن آن با سایر کافی شاپ‌های دیگر وجود دارد، البته برای طراحی و اجرای آن نیز باید هزینه بالایی را کنار بگذارید. این اطمینان برای شما وجود دارد تا تمام هزینه‌ای که برای طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ اختصاص داده‌اید پس از راه‌اندازی و جلب مشتری به جیب شما بازگردد.

چنانچه سرمایه زیادی برای این کار کنار گذاشته‌اید به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتماً از یک طراح داخلی برای ایجاد طراحی داخلی کافی شاپ کمک بگیرید و در غیر اینصورت امکان‌ایده گرفتن از سایر کافی شاپ‌ها برای شما وجود دارد.

در هر صورت به این موضوع توجه داشته باشید که مهمترین نکته برای هزینه دکوراسیون داخلی کافی شاپ در وهله اول به سبک مورد نظر شما بستگی دارد. همانطور که می‌دانید برای هر سبک باید هزینه جداگانه‌ای کنار گذاشته شود. البته در این میان معمار و متخصصی که به شما کمک می‌کند، هزینه خود را به طور جداگانه دریافت خواهد کرد.

پس برای اینکه مطلع شوید به چه میزان هزینه‌ای باید برای دکوراسیون داخلی محیط احتیاج دارید باید با یک متخصص و معمار مشورت‌های لازم را انجام دهید تا بتواند به شما کمک کند هر یک از سبک‌ها که شامل دکوراسیون داخلی کافی شاپ به سبک ایرانی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ رستوران میشود متفاوت از دیگری است.

سوالات متداول

چرا طراحی داخلی و انتخاب سبک دکوراسیون در کافی شاپ مهم است؟

کافی شاپ یکی از مکان های عمومی و پرتردد در جامعه است و باید اینکه بتوان توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند باید محیط آرام و دلنشینی داشته باشد که طراحی و دیزاین متفاوت یکی از المان های اصلی این محیط است.

بهترین طراحی و سبک دکوراسیون برای کافی شاپ کدام است؟

برای اینکه یک محیط زیبا و دلنشین داشت می توانید با توجه به تم انتخابی از یک سبک متفاوت استفاده کنید، البته انتخاب سبک روستیک به دلیل داشتن متریال کاملا طبیعی مثل چوب و سنگ از محبوبیت بالایی برخوردار است.

آیا می توان از سبک دکوراسیون کافی شاپ برای طراحی داخلی رستوران نیز استفاده کرد؟

محیط هایی مثل رستوران و کافی شاپ به دلیل داشتن ماهیت یکسان می توانند از دیزاین مشابه استفاده کنند تنها این نکته را در نظر بگیرید که سبک طراحی شما باید به گونه ای باشد که مشتریان حس راحتی داشته باشند.

همانطور که ملاحظه کردید در رابطه با دکوراسیون داخلی کافی‌شاپ برای شما مطالبی را بیان کردیم و در پایان لازم است به توضیح این موضوع بپردازیم که دکوراسیون به عنوان یکی از مهمترین و ضروری ترین جنبه‌های محیطی برای یک کافی شاپ از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد. در نکات فوق نیز به این موضوع اشاره‌ای داشتیم که اگر قصد دکوراسیون داخلی کافی شاپ خود را دارید تمام تصمیم گیری‌ها را یک بار انجام دهید چرا که در صورت پشیمانی تغییر آن کار دشواری است. زمانی که از آجرهای خاص برای زیبایی دیوار استفاده نمایید عوض کردن آن به آسانی امکان‌پذیر نیست، پس از انجام این کار حتماً هدف خود را مشخص کنید که دقیقاً در چه مکانی کافی شاپ را افتتاح کرده و قصد جذب چه مشتریانی دارید.

موضوع مهم و پر اهمیت دیگر در رابطه با دکور کافی شاپ، سلیقه شما است. جهت راه اندازی و افتتاح و انجام کارهای دکوراسیون یا باید فردی بسیار خوش سلیقه باشید یا شخصی که در این زمینه از مهارت بالایی برخوردار است برای طراحی و نقشه کشی دکور داخلی استخدام کنید. برای این کار نیز حتما به متخصص دکوراسیون اعتماد کنید و اجازه دهید کار خود را به بهترین نحو ممکن پیش ببرد.

دکمه بازگشت به بالا