طراحی دکوراسیون داخلی

بامزه ترین و باشکوه ترین مدل های لیوان گیلاس رنگی در سال ۱۴۰۳

در این مطلب از سایت سروین دیزاین قصد داریم
بامزه ترین و باشکوه ترین مدل های لیوان گیلاس رنگی در سال 1403 را به شما نشان دهیم. پس اگر دنبال ترند سال 2024 هستید در ادامه مطلب همراه ما باشید

لیوان گیلاس رنگی: لیوان های آبخوری از نظر طراحی و کاربرد انواع مختلفی دارند که هر کدام برای نوع باشکوهی از نوشیدنی مناسب هستند. در این مقاله چند مدل پرکاربرد لیوان آبخوری را به شما معرفی می کنیم.

ما در مجله سروین دیزاین بامزه ترین و باشکوه ترین مدل های لیوان گیلاسی رنگی برای شما آوردیم.

لیوان گیلاسی رنگ زیبا

لیوان گیلاسی رنگی:

لیوان یا لیوان معمولی از جمله رایج ترین لیوان هایی هستند که برای نوشیدنی های سرد و گرم مناسب هستند. این لیوان ها معمولا از شیشه یا پلاستیک ساخته می شوند و دارای دیواره های صاف و ساده هستند. ظرفیت این لیوان ها معمولا بین 250 تا 350 میلی لیتر است و برای نوشیدنی های روزمره مانند آب، آب میوه و نوشابه استفاده می شود.

لیوان‌های شراب برای ارائه بهترین تجربه نوشیدن شراب طراحی شده‌اند. این لیوان ها دارای یک کاسه بزرگ و گرد با پایه بلند هستند. لیوان‌های شراب قرمز بزرگ‌تر و محدب‌تر هستند تا عطر شراب را بهتر آزاد کنند، در حالی که لیوان‌های شراب سفید کوچک‌تر و باریک‌تر هستند تا از گرم شدن شراب جلوگیری کنند.

لیوان های کوکتل انواع مختلفی دارند که هر کدام برای نوع باشکوهی از کوکتل مناسب هستند. برای مثال لیوان مارتینی که به خاطر شکل مثلثی و دسته بلندش معروف است برای سرو مارتینی استفاده می شود. لیوان های کوکتل معمولاً بامزه و زیبا طراحی شده اند تا باشکوهیت بصری نوشیدنی های مخلوط را افزایش دهند.

فنجان های اسپرسو کوچک و جمع و جور هستند و ظرفیتی در حدود 60 تا 90 میلی لیتر دارند. این فنجان ها معمولاً از سرامیک یا چینی ساخته می شوند تا گرما را بهتر حفظ کنند و طعم اسپرسو را به خوبی منتقل کنند.

  لیوان گیلاس رنگی

  شیشه گیلاسی رنگ باشکوه

  لیوان مخصوص به رنگ گیلاسی

  شیشه بامزه به رنگ گیلاسی

  لیوان گیلاسی رنگ

  فنجان های گیلاس رنگارنگ ترند

  رنگ گیلاسی شیشه ای لوکس

  لیوان گیلاسی رنگ

  لیوان گیلاسی رنگ پایه بلند

  لیوان کریستالی به رنگ گیلاسی

  رنگ گیلاسی شیشه ای لوکس

  یک فنجان گیلاسی رنگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا